FOTOGRAFIA BIZNESOWA - PORTRET FIRMOWY

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

Twój profesjonalny portret jest często pierwszą rzeczą, którą zobaczy potencjalny klient, decydując się na kontakt z Tobą. W świecie Internetu i mediów społecznościowych, z Google, LinkedIn, Facebookiem i Twitterem na czele, zdjęcia biznesowe Twojej firmy muszą być na pierwszym planie i będą odgrywać kluczową rolę w przedstawianiu przystępności i atrakcyjności wizerunku Twojej firmy oraz pracowników. Fotografia biznesowa to inwestycja, która ma na celu działać jak magnez a jednocześnie potwierdzać słuszność wyboru Ciebie i Twojej firmy jako partnera w biznesie. 

 

Fotografia biznesowa  i korporacyjna to ważny typ fotografii.  Portrety, które powstaną  będzie można zobaczyć tysiące razy i na różne sposoby, więc muszą być dobre. Muszą być prawdziwe. 

 

Tworzę portrety biznesowe do celów marketingowych i reklamowych, na strony internetowe, LinkedIn i konta w mediach społecznościowych, a także do komunikacji korporacyjnej i do użytku wewnętrznego. Mam doświadczenie jako fotograf portretowy pracujący z firmami i ich pracownikami.

 

Sprawdź portfolio

REPORTAŻ

PORTRET

FOTOGRAFIA OBIEKTOWA

ART

Fotografia biznesowa i reklamowa Bydgoszcz

KONTAKT

+48 783 308 413

 

BIURO@PROMOFOTO.PL

 

Koncepcja Promofoto wzięła się z potrzeby pokazania tego,co najbardziej wartościowe z punktu widzenia prowadzenia biznesu.

OSTATNIE PROJEKTY