WYKONANIE: ©2021

Lookas

OSTATNIE PROJEKTY

Koncepcja Promofoto wzięła się z potrzeby pokazania tego,co najbardziej wartościowe z punktu widzenia prowadzenia biznesu.

e-mail
telefon

KONTAKT

Fotograf
Fotografia portretowa Bydgoszcz

ART

FOTOGRAFIA OBIEKTOWA

PORTRET

REPORTAŻ

Fotografia biznesowa to kreowanie wizerunku ludzi sukcesu, silnych i niepowtarzalnych, a także świadomych celów swoich oraz swoich firm. Bez względu na rodzaj branży i zajmowane stanowisko zdjęcia biznesowe to sposób kreowania marki osobistej i firmowej w sposób w pełni profesjonalny. Sesja zdjęciowa może składać się z portretów biznesowych, zdjęć grupowych, a także zdjęć aranżowanych. To właśnie zdjęcia biznesowe pozwalają wyróżnić się firmie na tle konkurencji dzięki profesjonalizmowi, ale i nieprzesadzonej elegancji i naturalności tak, aby w przeciągu 5 sekund wzbudzić pozytywne emocje u osoby, która na nie patrzy. Sesje zdjęciowe mogą mieć charakter formalny, jako portret biznesowy lub też bardziej kreatywny podczas zdjęć wizerunkowych i korporacyjnych

 

Fotografia biznesowa to idealny sposób, aby wzbudzić zaufanie klientów do naszej firmy. Kreowanie profesjonalnego wizerunku lidera to umiejętność stworzenia takiej fotografii, która podkreśli jego charyzmę, kompetencje i silną osobowość. Jest to sposób, aby skutecznie budować pozytywny wizerunek firm, organizacji i przedsiębiorstw dostosowanych do różnych form kolportażu: na portalach zawodowych, stronach www czy mediach społecznościowych. Fotografia biznesowa nie może pozostać neutralna, a wręcz przeciwnie  –  musi wyróżniać się oryginalnością oraz odnosić się do tego, jakie wartości wyznaje firma, a zarazem, jakie wartości cenią jej liderzy.

 

Fotografia korporacyjna to niezwykle istotny fundament budujący zaufanie i ukazujący profesjonalizm i kompetencje danej firmy. Opiera się na fotografii pracowników zwykle fotografowanych na jednolitym tle. Dzięki temu pozwala oddać cechy ich osobowości i zaprezentować zajmowaną funkcję. Zdjęcia korporacyjne podkreślają przynależność pracowników do firmy i wyznawanych przez nią wartości, dzięki czemu tworzą jej spójny obraz gotowy do wykorzystania na stronie firmy oraz social media. Fotografia korporacyjna powinna być utrzymana w podobnej harmonijnej estetyce, tak by budować wizerunek profesjonalnego i dobrze zorganizowanego zespołu.

 

Fotografia wizerunkowa to tworzenie profesjonalnego obrazu biznesowego zarówno przez właścicieli i leaderów firm, jak i osoby prywatne przeznaczonego do celów zawodowych. Zdjęcia biznesowe jasno przekazują komunikat:  jestem profesjonalistą, możesz polegać na moich umiejętnościach i kompetencjach. Są idealne do zastosowania na stronie www, portalach zawodowych np. LinkedIn, Golden Line, w CV oraz portfolio, w publikacjach naukowych i prasowych. Fotografia korporacyjna powinna być jak najbardziej autentyczna i przekazywać nie tylko kompetencje, ale i otwartość oraz gotowość do współpracy osoby, którą przedstawia.

 

Jako fotograf biznesowy od wielu lat działam na rynku, współpracując zarówno ze stałymi, jak i z coraz to nowymi klientami biznesowym i indywidualnymi. Specjalizuję się w fotografii biznesowej, korporacyjnej i wizerunkowej. Posiadam doświadczenie w fotografii w niemal każdej branży, a cel, który mi przyświeca to bycie najlepszym w tym, co robię. Wychodzę naprzeciw oczekiwaniom klienta oraz wymaganiom rynku. Zawsze stawiam na to, aby zdjęcia posiadały coś więcej niż tylko klasyczne ujęcie biznesowe. Dlatego też stale poszukuje oryginalnych i nietuzinkowych ujęć z bardzo dobrym rezultatem w postaci zadowolonych klientów. Łączę skrupulatność, dbałość o detale, wieloletnie doświadczenie i świeże spojrzenie na współczesną fotografię, czyli to, co powinien posiadać każdy profesjonalny fotograf biznesowy.

Twój profesjonalny portret jest często pierwszą rzeczą, którą zobaczy potencjalny klient, decydując się na kontakt z Tobą. W świecie Internetu i mediów społecznościowych, z Google, LinkedIn, Facebookiem i Twitterem na czele, zdjęcia biznesowe Twojej firmy muszą być na pierwszym planie i będą odgrywać kluczową rolę w przedstawianiu przystępności, atrakcyjności wizerunku Twojego biznesu i pracowników. Fotografia biznesowa to inwestycja, która ma na celu działać jak magnez a jednocześnie potwierdzać słuszność wyboru Ciebie i Twojej firmy jako partnera w biznesie. 

 

Fotografia biznesowa  i korporacyjna to ważny typ fotografii.  Portrety, które powstaną  będzie można zobaczyć tysiące razy i na różne sposoby, więc muszą być dobre. Muszą być prawdziwe. 

 

Tworzę portrety biznesowe do celów marketingowych i reklamowych, na strony internetowe, LinkedIn i konta w mediach społecznościowych, a także do komunikacji korporacyjnej i do użytku wewnętrznego. Mam doświadczenie jako fotograf portretowy pracujący z firmami i ich pracownikami.

 

UMÓW SIĘ NA SESJĘ

FOTOGRAFIA BIZNESOWA - PORTRET FIRMOWY