WYKONANIE: ©2021

Lookas

OSTATNIE PROJEKTY

Koncepcja Promofoto wzięła się z potrzeby pokazania tego,co najbardziej wartościowe z punktu widzenia prowadzenia biznesu.

e-mail
telefon

KONTAKT

Fotograf
Fotografia portretowa Bydgoszcz

ART

FOTOGRAFIA OBIEKTOWA

PORTRET

REPORTAŻ

PACKSHOT - PRZEKONAJ SIĘ, JAKIE TO Z NAMI PROSTE!

Packshot w fotografii produktowej jest wykorzystywany powszechnie. Jest to przedstawienie produktu za pomocą statycznego bądź ruchomego obrazu. Bardzo często wiele serwisów czy portali wymaga od sprzedawców białego tła prezentowanego produktu o wartości RGB 255. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka wydaje się, że tło jest idealnie białe, jeśli wartość RGB będzie oscylować w zakresie 240-250 zdjęcie nie spełni wymogów i spadnie w trafności podczas wyszukiwania (a jak wiadomo, jest to jeden z decydujących elementów dla wyników sprzedaży). Co ważne, prócz idealnie białego tła, prezentowany przedmiot na pierwszym planie nie może być przepalony, ale czytelny i przede wszystkim ostry. Nawiąż z nami współprace, pozwól pracować naszym specjalistom, a osiągniesz wymarzony efekt.

Co więcej, wysoce ciekawą formą fotografii produktowej czy reklamowej jest wykorzystanie do zdjęć czarnego tła. Dlaczego czerń w tle jest tak popularna przy fotografii produktów? Dodaje niesamowitego charakteru, podkreślając kolor i szczegóły produktu. To jednak nie wszystkie jego zalety. Czarna barwa oznacza brak odbitego światła. Czerń to także symbol ponadczasowej klasyki, kojarzona z elegancją, szykiem i elitarnością. Tak wykonana fotografia produktowa z pewnością podniesie wartość oferowanego produktu w oczach konsumentów. 

 

STILL LIFE? - PRZENIEŚ SWOJE PRODUKTY NA WYŻSZY POZIOM.

Fotografia still life to najwyższa technologia i klasa sama w sobie. Jeśli chcesz dysponować marketingiem i reklamą ponadprzeciętnej jakości, postaw na fotografię still life. Pomimo tego, że śmiało można powiedzieć, że jej wykonanie to już swojego rodzaju sztuka i zabawa artystyczna, efekty są piorunujące, a potencjalni konsumenci nie umieją oprzeć się oferowanym produktom. Na czym polega? Jest to wyjątkowa i unikalna aranżacja zestawionych produktów lub ich prezentacja w ciekawym ustawieniu bądź konfiguracji. Nie stanowi tajemnicy, że kupujemy oczami. Nawet najzwyklejszy przedmiot przedstawiony w ciekawym rzucie, na fotografii staje się wyjątkowo atrakcyjny. Klasyczne ustawienie przedmiotu i fotografowanie go na wprost to nic unikatowego i przyciągającego uwagę klientów. Nic więc dziwnego, że tak ogromna rzesza przedsiębiorstw, decyduje się na na wybór tej formy. Dla nas fotografia produktowa still life to wspaniała przygoda i wyzwanie, dla Ciebie efekt w postaci podniesienia sprzedaży, zysku i satysfakcji. Współpraca idealna?. 

 

POWIERZ NAM KOMPLEKSOWĄ KAMPANIĘ PRODUKTOWĄ

Wykonanie profesjonalnych zdjęć paru produktów czasami może nie przynieść spektakularnego efektu na dużą skalę. Właśnie dlatego zajmujemy się również przygotowaniem całej kampanii produktowej. Możesz być spokojny o każdy detal powierzonego nam przedsięwzięcia. Dzięki tak skonstruowanej ofercie, walory marketingowe twojego przedsiębiorstwa powirują znacząco w górę.

Jeśli pragniesz prawdziwe zdjęcia produktowe dla swojego biznesu, serdecznie zapraszamy do współpracy. Przekonaj się osobiście, jak ogromne znacznie dla Twojej pozycji na rynku mają zdjęcia. Do dzieła! 

Świat zakupów bez wątpienia przeniósł się do internetu. Jest to spowodowane ogromnym komfortem, możliwością szerokiego wyboru czy generowaniem oszczędności. Aby wyróżnić się na tle konkurencji i z łatwością sprzedać oferowane produkty, musimy je profesjonalnie zaprezentować na odpowiednio wykonanej fotografii. Przyjrzyjmy się z bliska jak wygląda nasza fotografia produktowa i reklamowa. Ciekawi? Zaczynamy! 

 

PROMOFOTO - POZNAJMY SIĘ 

Studio fotografii produktowej i reklamowej w Bydgoszczy, które pracuje po to, by wspomóc każdy biznes. Dysponujemy własną całkowicie zaciemnioną przestrzenią do fotografii produktowej, co stanowi absolutną podstawę do wykonania najlepszych zdjęć różnorodnych produktów. Dzienne światło bowiem nie sprzyja wykonaniu dobrych zdjęć produktowych czy reklamowych. Uwielbiamy łączyć wytyczne różnych serwisów aukcyjnych z wizualną atrakcyjnością produktów. Wiemy, jak ustawić światło, by uzyskać najlepszy efekt przed wciśnięciem spustu migawki.

Dysponujemy sprawdzoną metodologią pracy oraz sprzętem, który znamy i rozumiemy w wykonywaniu doskonałej fotografii. Wiedza i umiejętne operowanie sprzętem to gwarancja pokazania przedmiotów w naturalnej perspektywie bez zniekształceń, co jest szalenie istotne w wykonywaniu fotografii produktów.

Doskonałe oświetlenie i fotografia bezcieniowa to nasza pasja. Dysponujemy odpowiednim sprzętem przeznaczonym do fotografii bezcieniowej. Jest to inwestycja w fotografię najwyżej klasy, która z pewnością zwróci się z nawiązką.

Odpowiednie lampy studyjne to konieczny element do uzyskania odpowiedniej jakości. Część oświetlenia odpowiada za oświetlenie tła, inne za oświetlenie produktu. By wykonywać fotografie bezcieniową dysponujemy  oświetleniem LED, lampami światła ciągłego i błyskowego.

NAPISZ DO NAS

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA, REKLAMOWA, PACKSHOT